collageSHAK

zondag 23 november in Atelier Het Raadhuis, Raadhuisstraat 9 te 's-Heer Arendskerke. De stichting biedt u deze dag de kans om met een kunstwerk van een Zeeuwse kunstenaar naar huis te gaan. Wellicht is het een mooie gelegenheid om voor een sympathiek bedrag een origineel decembercadeau aan te kunnen schaffen.

De deelnemende kunstenaars die werk inbrengen dragen de stichting een warm hart toe en hebben vrijwel allemaal afgelopen jaren al geëxposeerd op de Bunder. De kunstwerken die worden aangeboden  lopen breed uiteen van schilderijen en foto’s tot  keramiek en meubilair.  Ze zullen ter veiling worden aangeboden en voor ieders smaak en budget zal er iets passends zijn.

Kijkdag zaterdag 22 november van 11.00 tot 16.00 uur en zondag 23 november voorafgaand aan de veiling vanaf 13.00 uur. Om 14.00 uur zal de heer Linzell de werken onder de hamer brengen.
Voor meer informatie en de catalogus zie de website www.eenbunderkunst.nl.

Graag tot ziens op het Raadhuisplein te 's-Heer Arendskerke.

DSC Linzell

Goesweb is een initiatief van SMWO en wordt mede mogelijk gemaakt door Bepos, TS Intermedia & M4J-IT